Warning: Declaration of Portfolio_Walker::start_el(&$output, $category, $depth, $args) should be compatible with Walker_Category::start_el(&$output, $category, $depth = 0, $args = Array, $id = 0) in /var/www/vhosts/erzincankebapistan.com/erzincantatlisu.com.tr/wp-content/themes/maxx-wp/functions/theme-functions.php on line 128
Tatlısu | Erzincan Tatlı Su, Tatlısu, Erzincan Damacana su, Damacana su, Tatlısu Damacana, Erzincan Su, Su, Damacana su, Doğal kaynak suyu, Erzincancan, su

Tatlısu

 Neden TatlıSu?

Tatlısu, Munzur Dağlarının doruklarından çıkmaktadır.

Tatlısu, Türkiye’nin en kaliteli doğal kaynak sularına sahip Munzur dağlarından  fabrikamıza ulaşmakta ve en son teknoloji ile yüksek hijyen standartlarına uyularak 19 LT polikarbon damacanalara dolumu yapılıp doğal cazibesi ve mineral yapısı bozulmadan güvenle içebilecek bir hale getirilmektedir.

Tatlısu doğal kaynak suları arasında yüksek PH değerine sahip olup kalsiyum ve magnezyum yönünden zengin, sodyum diyetine uygun, sağlıklı bir vücut için ihtiyaç duyulan mineral düzeyi dengeli ve önemli bir doğal kaynak suyudur.

Doğal kaynak suyu olan Tatlısukaynağındaki mineral değerlerini el değmeden damacanalara doldurulmaktadır. Sahip olduğu …. PH seviyesi, kalsiyum ve magnezyum dengesi ile  sağlık ve güvenle içebilecek kalitedir.

Dünyanın değişik bölgelerindeki gözlemler kalsiyum veflor içeriği yüksek sert su içen insanların kemiksağlıklarının mineral içeriği düşük su içenlere  göre dahaiyi olduğu belirlenmiştir Kalsiyum kemiklerin ana yapısında bulunan ve onların güçlü kalmasını sağlayan birmineraldir. Kalbin düzenli atması, kan pıhtılaşma sisteminin düzenli işlemesi, sinirlerin sağlıklı çalışması ve kaslarındüzgün fonksiyon görmesi de kalsiyumun yardımıyla olurMagnezyum ise diş ve kemik sağlığına katkılarının yanısıra; vücutta protein oluşumuna, gıdaların enerjiye dönüşümüne yardımcı olur ve bağışıklık sistemini destekler. Tatlısubu mineralleri en fazla içeren doğal kaynak sularından biridir.

Sağlığınız için doğal kaynak suyu Tatlısu‘yu için…

Top